Turku publikon video me Gentën në shtrat…VIDEO

Genta dhe i dashuri i saj turk tashmë kanë arritur të marrin vëmendjen e plotë të medieve rozë me postimet e tyre të ‘nxehta’.

Këngëtarja kosovare është duke jetuar jetë luksoze krahë të dashurit Ustës i cili kujdeset gjithmonë ti bëjë dhurata më çmime të shtrenjta, shkruan Kosovarja.

Këto ditë të karantinës duket se çifti po i kalon më së miri duke ndarë imazhe e video të lumtur së bashku.

Së fundmi ishte turku ai i cili ndau një video në shtrat bashkë më Gentën duke e përqafuar.

Me këto imazhe dëshmojnë se dashuria nuk njeh komb as moshë.

Be the first to comment on "Turku publikon video me Gentën në shtrat…VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*