U martua 3 here por ja kush eshte gruaja e katert e Afrim Muqiqit…


Kengetari i njohur me hitin “Dadush” dhe me shume kenge te tjera te pelqyera nga publiku.
Tannime eshte duke perjetuar nje lidhje te re martesore ne krahet e Halime Manit.

Me pare Afrimi ishte i martuar me kengetaren dhe aktoren Emine Toska si edhe ka femije me te.

Mirepo sot kengetari po shijon lumturine me guran e tij Halimen.
Me te cilen ka edhe nje djale qe po rritet e po i gezon krej anetaret e familjes.
Edhe Halimja nuk ka dale me per kenge e vidjoklipe duke gezuar memesine dhe familjes e saj.

Me modelin e ri te flokeve Halimja duket ndryshe.

Be the first to comment on "U martua 3 here por ja kush eshte gruaja e katert e Afrim Muqiqit…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*