U ndanë po nuk u zgjati shumë/ Aktorja e Ertogrulit dhe këngëtari shqiptar lidhin kurorë për herë të dytë

Aktorja e serialit “Ertugrul”, i transmetuar në TV Klan, Burcu Kratl është martuar për herë të dytë me partnerin e saj, këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçl.

Mediat turke raportojnë se çifti ka thënë për herë të dytë “Po”, teksa kanë publikuar edhe foto nga dita e tyre më e lumtur.

Çifti u martua në vitin 2018, por më pas u ndanë dhe pasi kuptuan se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin u martuan sërish. Sinan është me origjinë nga Kosova. Burcu është e njohur me rolin e Gokçes në serialin “Ertugrul”.

Be the first to comment on "U ndanë po nuk u zgjati shumë/ Aktorja e Ertogrulit dhe këngëtari shqiptar lidhin kurorë për herë të dytë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*