‘U nisa për në Miami me 50 cent në xhep’…FOTO

Arbenita ka folur si rrallëherë për veten e saj duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram Modelja ka treguar se ajo ka lindur në Maqedoni, por me origjinë është shqiptare. Ajo tregoi se e kishte ëndërr të bëhej modele prandaj sapo mori ofertën e parë u nis për në Miami.

“Do vazhdoja universitetin, por gjithmonë ëndërroja të udhëtoja, të punoja si modele dhe të largohesha prej vendit të lindjes ku njerëzit nuk ishin aspak miqësor dhe të shihnin shtrembër. Mos e merrni për keq, universiteti mund të jetë shumë i mirë, por ideja është që në fund të gjesh punë apo jo? Unë e kisha gjetur tashmë.

Tani që paguhem mund të hap biznesin tim. Nuk kishte ndjenjë më të mirë sesa kur arrita ku doja me mundin tim! Pa ndihmën e babit ose mamit. Kur e hapa Instagramin pak para mbarimit të shkollës së mesme, agjentja ime më shkruajti. E mora shansin dhe u nisa për Miami me vetëm 50 cent në xhep. Po, ashtu bëra dhe këtu arrita me forcat e mia dhe ëndrrat e mia”.Shfaq rekl5amen per te pare pamjet

Be the first to comment on "‘U nisa për në Miami me 50 cent në xhep’…FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*