U prish dynjaja thuaj/Vajza shqiptare 15-vjeçare dashurohet me burrin e nënës, 60-vjeç dhe ik me të/ Nëna e kërkon, ka f rikë se


Një histori e pazakontë dashurie mes një 60-vjeçari dhe një të miture 15 vjeçe, u rrëfye në emisionin ‘Pa Gjurmë‘, në Report TV, nga nëna e vajzës Violeta Dobruna.

Pas një bashkëjetese prej dy vitesh me Istref Avdiun, ky i fundit zë të dashur të bijën, me të cilën është larguar që prej 29 korrikut të këtij viti.
Violeta Dobruna e ftuar në emisionin ‘Pa Gjurmë’, tejet e lënduar nga gjithcka ka ndodhur me të bijën kërkon kontakt me të.

Ajo dyshon se, vajza është rr ëmbyer nga ish-bashkëjetuesi me qëllime sh frytëzimi.
Për Violetën, nënë e katër fëmijëve, kjo ngjarje e ka zanfafillën në vitin 2013 kur, pasi u div orcua nga bashkëshorti i saj nis një mardhënie të re dashurie me Istrefin, gjyshin e 18 nipërve.
Ajo rrëfen sesi zbuloi raportin e partnerit të saj, prej 9 muajsh me të bijën e mitur.

“Dy vite më parë njoha një shtetas me emrin Istref Avdiu,me të cilin u dashurova dhe nisa të bashkëjetoj.
Pas disa muajve vendosa të marrë edhe vajzën Argnesa që të jetonte me ne.
Me kalimin e kohës kuptova se mardhënia e vajzës me bashkëjetuesin tim, filloi të bëhej më e afërt.
Nuk I besava syve, kur i kapa duke u puth ur e prekur me njeri tjetrin.
Por, ata ma mohuan të dy edhe pas den oncimit në p olici”- rrefeu nëna në studio

Pas kësaj ngjarje të rë ndë, 60-vjeçari largohet nga shtëpia, ndërsa vajza shkon tek familja e babait.
Violeta Dobruna mbetet e vetme dhe mundohej të kujdesej për të bijën, deri ditën kur ajo i mbylli telefonin.

“Në datën 11 korrik, Istrefi largohet nga shtëpia dhe për rreth dy javë nuk mora asnjë lajm prej tij. Më pas zhd uket edhe vajza.
Zbulova që janë larguar të dy drejt Serbisë.
Bëra të pamundurën të lidhesha me Istrefin, ai më ofe ndoi dhe më tha:-
‘Të lashë ty, se u dashurova me vajzën tënde’.
Këtë gje me tha dhe vajza me pas, që mami unë e dua.”- tregoi nëna e të miturës

Ndërsa në një lidhje telefonike live në emision, njer ku Istref Avdiu mohon që vajza të jetë me të dhe më pas mbyll telefonin.
Me lot në sy, nga studio e “Pa Gjurmë” Violeta bëri thirrje Istrefit ta kthejë vajzën sërish në shtëpi, pasi ajo është ende fëmijë dhe nëna dyshon së ai mund ta shfrytëzojë për pr ostitu

Be the first to comment on "U prish dynjaja thuaj/Vajza shqiptare 15-vjeçare dashurohet me burrin e nënës, 60-vjeç dhe ik me të/ Nëna e kërkon, ka f rikë se"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*