Ua sa bukur! Almeda Abazi bën gati dhomën për vajzën që pret, ja si e ndihmon aktori i njohur turk

Së shpejti Almeda dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë. Almeda është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe çifti do bëhen me një vajzë.

Sot Almeda ka zbuluar se ajo dhe Tolga kanë bërë gati dhomën për vogëlushen duke na treguar edhe pamjet.

Çifti shfaqet duke rregulluar ambientin teksa Almeda shkruan se është shumë e emocionuar. Kujtojmë se Tolga dhe Almeda do t’i vendosin vajzës emrin Alina.

Be the first to comment on "Ua sa bukur! Almeda Abazi bën gati dhomën për vajzën që pret, ja si e ndihmon aktori i njohur turk"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*