‘Uaaa më erdhi si bo mbë’, Irini Qirjako sho kohet nga mesazhi i të bijës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Irini Qirjako ishte sot e ftuar në “E diell”, ku gjatë emisionit mori një surprizë që e sho koi nga e bija. Vajza e saj që jeton e punon si doktoreshë në Gjermani, i tha Irinit se do largohej për në SHBA.

“Uaaa më erdhi si bom bë! Të shkojë ku të dojë nuk e ndaloj, por si s’ma ka thënë mua”, u shpreh Irini.

Me një mesazh të dytë, e bija i tregoi të ëmës se kjo ishte thjesht një shaka.

Biseda: Dua të informoj për një vendim të rëndësishëm. Më është ofruar një ofertë punë në Florida në Amerikë dhe kam vendosur që ta pranoj. Kam firmosur kontratën dhe në fillim të prillit do iki në Amerikë për një periudhë 2–vjeçare. Mos u mërzit, do vish me babin të më takosh.

Irini: S’ka mundësi do ma thoshte mua ajo. Uaaa! Ajo le të shkojë ku të dojë, por kjo më erdhi si bo mbë mua tani.

Be the first to comment on "‘Uaaa më erdhi si bo mbë’, Irini Qirjako sho kohet nga mesazhi i të bijës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*