Urimi i Gaz Pajës për ditëlindjen e gruas do t’ju përlotë/ Gëzuar o zemra ime…

Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi, ka festuar ditën e saj të lindjes. Siç duket ajo është suprizuar dhe ka ndarë me ndjekësit foto me një nga dhuratat që do prekte zemrën e çdo femre.

Ira ka marrë një buqetë me lule në ngjyrë lejla e të bardhë dhe në imazhin e publikuar ajo shfaqet shumë e lumtur. Ajo nuk ka treguar se kush ja ka bërë këtë dhuratë kaq të veçantë, mirëpo ka marrë një mesazh super romantik nga Gazi.

Aktori i humorit ka shkruar pak fjalë për partneren e tij, por me shumë kuptim.

“Gëzuar zemra ime! Ira Seferi siç e ke zemrën ashtu u bëftë”, ka shkruar Gaz Paja në koment.

Be the first to comment on "Urimi i Gaz Pajës për ditëlindjen e gruas do t’ju përlotë/ Gëzuar o zemra ime…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*