Vajza Është Këngetare Tepër E Njohur, Ndërsa Babi Është Politikan I Njohur Gjithashtu, E Gjeni Dot Se Për Kë Bëhet Fjalë…


Duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ajo është kthyer duke shfletuar albumet e fotografive të saj të fëmijërisë.
Keto foto nga femijeria e larget shfaqin Besen e vogel dhe ne foto te jera Besa me babin e me mamin.

Enjihni se cila eshte?
Beht fjale per Besa Kokedhimen dhe femijerine e sja te bukur. Ne tre foto qe ka naare me ne ajo duket e njete si tani dhe nje lozonjare e vogel.Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓ artikulli vazhdon..

“Unë e vogël. Mami dhe babi, ju dua”, shkruan bashkëngjitur fotografive. Babai i saj eshte nje biznesmen i njohur dhe e ëma Brixhida Kokedhima kengetare.