Vajzat shqiptare e japin për një telefon/ Vajza e Rita Latit i lë të gjithë me gojë hapur me fjalët e saj

Moderatorja e njohur Roza Lati ka habitur me deklaratat e bVajzrë në emisionin e djeshëm “Roped with Olsi”, teksa ka folur hapur për nga cmimet s*k su ale nga politkanë.

Ajo ka rrëfyer një bisedë të bërë mes shokut të saj dhe deputetë dhe personave me poste politike lidhur me vajzat eskorta, ndërsa ishte përmenduar dhe emri i saj.

Biseda në studio

Olsi Bylyku: A të ka ng acmuar ndonjëherë ndonjë politikan?

Roza Lati: Asnjëherë! Ka qenë një shoku im i ulur në tavolinë me deputetë dhe me njerëz me poste politike. Dhe ishin duke folur për es k orta dhe goca ekrani. Ishin futur në Instagram dhe po i shihnin. Ky shoku im më tha, Roz në tavolinë thashë emrin tënd. Edhe të in joruan komplet, ndërsa njëri tha: Ne s’dimë gjë për këtë por shumë p*********me është. Unë e kam prezantuar veten sesi jam. Kanë es k orta gocat e Instagramit. Kam dëgjuar që shkojnë edhe për një iPhone edhe janë super goca.

Be the first to comment on "Vajzat shqiptare e japin për një telefon/ Vajza e Rita Latit i lë të gjithë me gojë hapur me fjalët e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*