Valbona Memës i realizohet ëndrra e saj që në fëmijëri…


Ne emisionin “Shiko kush LUAN” ne emisionin e fundit ka qene e ftuar edhe kengetarja e njohur Valbona Mema.
Skuadra e saj ne emision kishte menduar edhe per ti realizuar kengetares endrren e saj te femijerise.

Keshtu ne fillim u mor vesh se endrra e vjeter e Valbones ishte te behej police dhe keshtu nuk kishte si te mos shnderrohej ajo sot ne nje police shume te bukur.

Keshtu si edhe u pa Valbona mem a u vesh si nje police mjaft elegante dhe fisnike qe kishte per detyre te jepte edhe disa denime ndaj pjesetareve te skuadres kundershtuese.

Cdo gje qe ndodhi ne ate moment ishte vertete argetuese dhe shkaktoi mjeft te qeshura tek te gjithe te pranishmit

Be the first to comment on "Valbona Memës i realizohet ëndrra e saj që në fëmijëri…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*