Vera Grabocka, regjizorja e njohur peson humbjen e madhe

Regjizorja Vera Grabocka ka perjetuar nje humbje te madhe diten e djeshme. Leonora Grabocka, nena e regjizores eshte ndare nga jeta duke trishtuar te bejien familjaret e te njohurit.

Ne kohet qe po kalojme ajo qe e ben dhe me te trishte largimin e nje personi te dashur eshte pamundesia per ti dhene lamtumiren e fundit nga te afermit, qe fatkeqesisht per shkak te karantinimit funeralet po behen me nje apo dy veta.

Be the first to comment on "Vera Grabocka, regjizorja e njohur peson humbjen e madhe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*