Videoja që po “thyen” rrjetin: Foshnja që pi një litër e gjysmë kafe në ditë…

Një çift i martuar nga Indonezia, në kushte të rënda ekonomike, u detyruan t’i jepnin kafe në vend të qumështit foshnjës së tyre.
Foshnja e tyre, gjinia e së cilit është mashkull, pi përreth 1,5 litra kafe në ditë, transmeton lajmi.net.
Përkundër kësaj, Hajj-i një-vjeçar vazhdon të mos ketë ndonjë problem shëndetësor. Madje, ai kërkon kafenë disa herë në ditë dhe nuk ndalon së qari, deri sa ta konsumon atë.
Pas bërjes së këtij rasti publik, qeveria e Indonezisë i erdhi në ndihmë familjes, duke i ofruar ushqim të bollshëm për të voglin. рër me shum ju paraqesim në vi.deo pam.jet e pl.ota.

Be the first to comment on "Videoja që po “thyen” rrjetin: Foshnja që pi një litër e gjysmë kafe në ditë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*