Vila dhe shtepi luksoze/ Ja kush jane 5 VIPAT shqiptare qe kane shtepite me te bukura nga te gjithe

Vipa-t Shqiptare shquhen gjithmone per pushimet e tyre luksoze, makina luksoze, veshje apo edhe aksesoret shtese.
Po kur behet fjale per shtepite si mund te jene ato?

Gjate viteve te fundit duket se shume artiste sikur po garojne per shtepine me te shtrenjte dhe zonen me te mire.
Emegjithese nga jashte mund ti dallojme mire, nga brenda ato rralle here jane te gatshem te na tregojne ambjentet e brendshme.

Nder ata artiste qe na kane treguar shtepine e tyre te bukur jane Orinda dhe Turi te cilet nga fotot qe shohim mbizoterojne ngjyrat si gri, portokalli dhe e zeza, me nje super kend dhe nje oxhak mjat te kendshem.


Kengetarja Maja para disa kohesh na ka treguar tek emisioni ‘Rudina’ vilen e saj tek nje nga komplekset me te shtrenjta te Tiranes “Long Hill”, e kuruar ne cdo detaj nga i shoqi i saj arkitekt dhe e mobiluar plot shije.

Tjeter figure e ekranit te sotem eshte Blendi Fevziu i cili na ka zbuluar oborrin e tij gjigand dhe nje pjese te viles ku ne momente te caktuara kane dale edhe paksa ambjentet e brendshme te shtepise.


Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi jane gjithashtu pronare te nje vile super ne “Rolling Hills”, me nje oborr dhe pishin gjigande nga jashte.
Ndersa se brendshmi e kemi pare ne disa foto qe Ermali ka publikuar me miq apo me djalin e tyre dhe dallon ngjyra e bardhe mbizoteruese dhe disa detaje luksi.


Nderkaq Ermal Fejzullahu ka blere nje shtepi perrallore qe per te gjthe mund te jete e pamundur per tu blere, megjithate nje familje e madhe si ajo e Ermalit patjeter qe do nje shtepi kaq te madhe.

Be the first to comment on "Vila dhe shtepi luksoze/ Ja kush jane 5 VIPAT shqiptare qe kane shtepite me te bukura nga te gjithe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*