Xhemi ka dy llafe me Arbanën/ Janë shoqe të ngushta, po ja paska prishur qejfin diku…

Me datë 19 tetor, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin unik- Diell.

Arbana dhe Xhemi, të kombinuara në detaje! – ArkivaNews

Arbana i është përkushtuar e gjitha vogëlushit, potretin e të cilit nuk e ka zbulaur ende. Me ardhjen e tij, jeta e moderatores ka ndryshuar, por jo vetëm e saj.

Së fundmi me anë të një postimi në Instastory Xhemi ka treguar se së paku me ardhjen e Diellit, ajo dhe Arbana duhet të heqin dorë nga udhëtimet.

Moderatorja ka publikaur një video të gjatë nëj udhëtimi vitin që lamë pas, krahas secilës ka shkruar:

‘Ja dhe pak … 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi!’

Be the first to comment on "Xhemi ka dy llafe me Arbanën/ Janë shoqe të ngushta, po ja paska prishur qejfin diku…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*