Zbulohen detajet nga jeta private e Metës dhe Kryemadhit, çifti nuk flenë më bashkë, e habitshme ajo që ndodh…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, gjatë një interviste ka thënë se nuk fle sëbashku me presidentin Ilir Meta. Ndërkohë Kryemadhi ka shtuar duke shtuar se ai aktualisht është me kushtetutën dhe demokracinë.

“Me këtë moshë që jemi ne, nuk i hyjmë në punë njëri-tjetrit.

Aktualisht nuk fle me presidentin.

Është me kushtetutën dhe demokracinë”, tha ajo në një intervistë të dhënë për Fiks Fare.“Unë do ta shkruaj Kushtetutën më 25 prill.

Jemi puthur me fshehtësi, por nuk mendoj që është shumë e rëndësishme se na janë bërë fëmijët nga 20 e ca vjeç. Sebep është bërë PS.

Po përsëri sebep do të jetë PS që socialistët të votojnë LSI”, shtoi ajo.

Be the first to comment on "Zbulohen detajet nga jeta private e Metës dhe Kryemadhit, çifti nuk flenë më bashkë, e habitshme ajo që ndodh…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*