Zbulohet arsyeja pse u nda djali i Arditit nga e fejuara/ Ja mori mendjen një femër tjetër: ja kush është ajo…

Jon Gjebrea është djali i Ardit Gjebresë, i cili në mënyrë të pavarur është pjesë e televizionit, njihet për aftësitë e muzikës me artistët dhe këngëtarët, marrdhënia e krijimit gjatë punës në paskuinta çdo vit me festivalin e babait, “Kënga Magjike”.

Rreth dy vite më parë, Joni u fejua me dashurinë e tij para disa vitesh, Merlin Haxhiymeri. Çifti zgjodhën të përfundojnë lidhjen në përvojën e martesës së prindërve të tij, Ardit Gjebresë dhe Anilës.

Ata nuk ndjekin më tej-tjetër në “Instagram” dhe Merlin fshiu të gjitha fotot me djalin dhe moderatorin. Ajo mban vetëm imazhet me motrën e Jonit, Anën. Nga postimet e fundit që ka bërë, Merlin e deklaron veten si single pasi që nuk ka ka unazën, me të cilën ju Jon propozoj për martesë.

Menjëherë pas fejesave, çifti dhe nisja jashtë shtetit për një jetë të re, por me sa duket kjo ndarje e ka rikthyer Merlin në Tiranë, ku edhe ka nisur të punojë në profesionin e saj. Pas dy vitesh fejesë, zgjidhja e dy të rinjve të dashuruar duket se ka marrë fond.

Çifti i bukur, Jon dhe Merlin, poston shumë foto me krahun tjetër-në rrjetin social, nëse ato nuk ekzistojnë më shumë në profilin e tyre, pasi kisha zhdukur. Ishte ky fakt që ngriti dyshimet se çifti nuk ishin më bashkë. E pavarësisht faktit se ata s’janë më bashkë, Ardit Gjebrea nuk e ka larguar nga aftësia e tij ish-nusen dhe djalit, pasi ai vazhdon të ndjekë personin e zemrës që ndjek, që e numëron me gishtat e dorës.

Ndërkohë që ç’po ndodh me jetën e Jonit, nëse keni një biznes të pastër, por postoni ndërkohë që postoni foto të tjera nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës?

Pikërisht në SHBA jeton edhe modelja nga Kosova, Vildane Zeneli, e cila duket se ka vendosur syrin Jonit, direkt pas ndarjes së tij nga fejuara. Ndjekësit kanë dhënë faktin që ajo shpesh komentohet Jonin në fotot e tij në “Instagram”, ndërkohë që është në gjendje të ndahet me ndjekësit e një fotoje si dëshira e errët e tyre private në SHBA.

Dhe sapo Joni poston foto, Vildane e ngacmon me komente duke e komentuar me zemrën, apo duke e urdhëruar të flejë dhe të mos rrijë natën vonë jashtë.

Ndërkohë, kush është Vildane Zeneli, modelja me format bombastike, dhe cila është shfaqur shumë vite më parë në një klip të Flori Mumajesit?

Ajo shihet pranë Jonit, vetëm pak muaj pasi deklaroi se ishte dashur të dashur, pasi ende s’e kishte gjetur personin e zemrës. Modelja shqiptare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës rrëfehet si një tjetër vajzë seksi, që duket se mund të gjejë dashurinë sa hap e mbyll sytë.

Nëse pyetni nëse e keni gjetur ose jo personin e zemrës, ajo shprehet kështu në një intervistë për “Prive”: “Jo nuk jam në një lidhje”. Modelja Vildane Zeneli dha këtë deklaratë pasi u përforcua për lidhjen me reperin e njohur 50 Cent dhe një tjetër histori me një sheik arab.

Sa për reperin, ata janë fotografuar disa herë në përqafimin e tyre tjetër-ndërkohë, ndërkohë që ajo ishte duke i dhuruar një faqe në faqe. Në foton e fundit që media publike për ata të dy, nuk u bënë të qarta arsyet e takimit të tyre, nëse ajo po planifikon të ketë nevojë për përdorimin apo afërsia mes publikun. Ajo zbuloi edhe emrat e personave që bëjnë më së shumti në jetë.

“Të dy prindërit i dua njësoj. Jam e bekuar me prindërit e mi! ”, U shpreh ajo, duke mos përmendur emrat për të dashur të tjerët që marrin jetë. Ndërkohë, me fundi, ajo bëri bujë me deklaratën tuaj është shumë e frikësuar nga Covid-19 dhe se ka bërë shumë herë tamponin për të lejuar nëse nuk është prekur apo jo.

Be the first to comment on "Zbulohet arsyeja pse u nda djali i Arditit nga e fejuara/ Ja mori mendjen një femër tjetër: ja kush është ajo…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*