Zbulohet pse Mehdi la serialin “Shtëpia ime, fati im” dhe arsyeja do t’ju habisë shumë…


Aktori Ibrahim Çelikkol ka vendosur të largohet nga seriali “Shtëpia ime, fati im” dhe ky lajm fillimisht i zhgënjeu fansat. Kolegia e tij, Demet Ozdemir gjithashtu i dha lamtumirën e prekur duke u shprehur mirënjohëse që kanë punuar bashkë. Por Ibrahim po largohet nga seriali për një arsye që do t’ju pëlqejë shumë.

Ai po përgatitet për një serial të ri që do të transmetohet në Netflix dhe gjejeni çfarë? Krah tij do të luajë Birce Akalay. Dy aktorët kanë luajtur bashkë në serialin “Dashuri bardh e zi”, i cili ka patur shumë sukses.

Seriali i Netflix do të quhet “Bird Flight” dhe përgatitjet sapo kanë nisur.

Be the first to comment on "Zbulohet pse Mehdi la serialin “Shtëpia ime, fati im” dhe arsyeja do t’ju habisë shumë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*