Zef Deda shërohet nga korona/ Gruaja e uron me dashuri për përvjetorin e martesës: Gëzojmë përgjithmonë

Rozi Deda, bashkëshortja e aktorit të madh të skenës Zef Deda i ka kujtuar bashkëshortit se pikërisht në ditën e ndërrimit të viteve festojnë përvjetorin e martesës.

Edi Rama dhe Zef Deda në një foto.
Çfarë i bashkoi ata? – ArkivaNews

Ditën e sotme, ata mbushin plot 42 vjet martesë, ndaj Rozi i bën një mesazh publik aktorit Zef Deda, i cili pak muaj më parë kaloi edhe Covidin.

‘Sot më 31 Dhjetor fundi i këtij vitit të padëshirushëm, kemi 42 vjetorin e martesës tonë.
Një jetë plot gëzime e mundime e dëfrime, dashuri, punë për të rritur familjen tonë të dashur, të lumtur e të shëndetshme kjo eshtë një lumtuni për ne.

Me keto dy gota ju pershendesim Gezuar Gezuar’, shkruan Rozi Deda në rrjetet sociale.

Gruaja i uron 42-vjetorin e martesës, pasi Zef Deda mposhti Covid-in

Be the first to comment on "Zef Deda shërohet nga korona/ Gruaja e uron me dashuri për përvjetorin e martesës: Gëzojmë përgjithmonë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*