Zi e madhe në familjen e Elva Margaritit/ Burri i saj ndërron jetë në moshë të re: La jetime vajzën 9 vjece

Artan Asllani, bashkëshorti i ministres së Kulturës, Elva Margariti ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare.

Mësohet se shkak për ndarjen nga jeta në mënyrë të parakohshme është bërë një sëmundje e rëndë. Ministrja Margariti dhe Asllani gëzojnë një vajzë 9-vjeçare.

Kujtojmë se Elva Margariti shërben si ministre kulture që prej 17 janarit të vitit 2019.

Be the first to comment on "Zi e madhe në familjen e Elva Margaritit/ Burri i saj ndërron jetë në moshë të re: La jetime vajzën 9 vjece"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*