Zi në familjen e Era Rusit/ Këngëtarja humb njeriun më të dashur

Era Rusi, një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri dhe me një zë mjaft të veçantë sot ka humbur një njeri shumë të shtrenjtë, gjyshen e saj.

Era Rusi, një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri dhe me një zë mjaft të veçantë sot ka humbur një njeri shumë të shtrenjtë, gjyshen e saj.

Ajo e ka dhënë këtë lajm përmes një postimi në Facebook. Mesa duket për të dhe familjen e saj festat e fundvitit do jenë të zymta nga kjo humbje.

Be the first to comment on "Zi në familjen e Era Rusit/ Këngëtarja humb njeriun më të dashur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*