Zi në familjen e Valentina Leskajt/ Burri i politikanes shqiptare mbyll sytë nga Covid-19

Valentina Leskaj, Member of Parliament, Albania addresses during the Beijing+20 Regional Review Meeting, Palais des Nations. Thursday 6 November 2014. Photo by Violaine Martin

Bashkëshorti i ish-deputetes së Partisë Socialiste, Valentina Leskaj, ka ndë rruar jetë nga COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Leskaj përmes një postimi në “Facebook”.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e ve shtire për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Hum bëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjy shin e dashur që nuk ja doli dot me së mundjen e Covidit”, shkruan ish-deputetja.

Kjo e fundit thekson se për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi cer emonia e va rrimit do të jetë private.

Be the first to comment on "Zi në familjen e Valentina Leskajt/ Burri i politikanes shqiptare mbyll sytë nga Covid-19"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*